top of page
Screenshot_1.jpg

VIP CLOSE PROTECTION SERVICES

PROSEDURGROUP

VIP YAKIN KORUMA HİZMETLERİ

Prosedür Güvenlik yakın Koruma Hizmeti, bu amaçla Danışman firmamız Plusecon ve Çözüm ortağı ESA (European Security Academy)'den Polonya ve İsrail'de özel eğitime tabi tutulmuş uzman personellerce gerçekleştirilir. Yakın koruma hizmeti, yanlış algılandığı şekilde, sadece fiziği düzgün, döğüş sporlarına hakim, belli bir boy ortalamasının üzerinde, gözünü budaktan esirgemeyen kişilerce yapılan bir iş değildir. Bu sayılanlar da dahil olsa da, asli gereklilik, yakın koruma prosedürlerine hakim olmak, anlık risk analizlerini doğru yapabilmek, belirli bir disiplin ve hiyerarşik bilince sahip olmak ve bu amaçla her türlü teorik ve uygulamalı eğitimi almış olmaktır.

Hizmetlerimiz Sanatçı koruma, heyet Koruma, Misafir karşılama ve koruma gibi kısa dönemli hizmetler şeklinde verilebilmekle birlikte, aynı zamanda sürekli bir hizmet şeklinde gerçekleştirilebilir.

Prosedür güvenlik, kendi eğitimli personelleri ile bu hizmeti gerçekleştirebileceği gibi, müşterinin talebi doğrultusunda, uygun personel seçimi ve eğitimi gibi süreçler sonrasında yeni ekip kurulumu desteği de verebilir.

yakın koruma hizmeti veya yakın koruma ekibi kurulumu desteği almak için lütfen İletişim sayfamızdan bizimle bağlantıya geçiniz.

Screenshot_4.jpg

VIP Yakın Koruma Hizmetleri

Uzun Dönemli VIP Koruma

Kısa Dönemli VIP Koruma

Seyahat ve Aile Güvenliği

untitled (3 of 259).jpg

Yakın koruma Ekibi Oluşturma Desteği

Personel Seçim Süreçleri

Konsept Oluşturma

Yakın Koruma Eğitimleri

untitled (9 of 134).jpg

Yurt Dışı ve Yurt İçi yakın Koruma Eğitimleri

Yurt İçi Teorik ve Uygulamalı Eğitimler

Yurt Dışı Teorik ve Uygulamalı Eğitimler (Polonya, İsrail, ABD)

IMG-20200325-WA0000_edited.jpg

Sanatçı, grup ve Misafir Koruma

Kişi veya gruplara özel bu tür geçici koruma hizmetlerimiz, karşılama, koruma, güvenli şehir içi seyahatler, konaklama güvenliği, organizasyon anı güvenliği vs. gibi unsurları içerir. Hizmetlerimiz, özel eğitimli, yabancı dile hakim bay veya bayan görevlilerimizce gerçekleştirilir.

_methode_times_prod_web_bin_fc129aca-2cd

Çocuk Koruma Hizmetleri

Child Protection

Belirtilen hizmet, kısa ya da uzun dönemli olarak, ebeveynlerinin sergilediği yüksek profil veya taşıdıkları risk nedeni ile her yaşta çocuklarına ikamet,  okul, sosyal alanlar vb. gibi ortamlar için verilen bir hizmettir. Bir görevli ya da grupla gerçekleştirilebilir.

Screenshot_56.jpg

VIP İkamet Koruma Hizmetleri

Söz konusu hizmet, özel eğitimli, silahlı  VIP ikamet görevlileri ile ve varsa VIP'nin yakın koruma ekibi ile entegrasyon halinde gerçekleştirilir. Eleman sağlama hizmetinin yanı sıra risk analizi ve buna göre konsept ve prosedürler oluşturma hizmetin parçalarıdır.

bottom of page