top of page
Screenshot_4.jpg

SANATÇI / VIP KARŞILAMA VE KORUMA

SEYAHAT GÜVENLİĞİ

Prosedür Güvenlik yakın Koruma Hizmeti, Polonya ve İsrail'de özel eğitime tabi tutulmuş uzman personellerce gerçekleştirilir. 

Hizmetlerimiz Sanatçı koruma, heyet Koruma, Misafir karşılama ve koruma, seyehat güvenliği gibi kısa dönemli hizmetler şeklinde verilebilmekle birlikte, aynı zamanda sürekli bir hizmet şeklinde gerçekleştirilebilir. Prosedür güvenlik, kendi eğitimli personelleri ile bu hizmeti gerçekleştirebileceği gibi, müşterinin talebi doğrultusunda, uygun personel seçimi ve eğitimi gibi süreçler sonrasında yeni ekip kurulumu desteği de verebilir.

sağlanabilecek hizmetlerden birisi de tatil ve seyahat güvenliğidir. Güvenlik hizmeti onboard şekilde sürekli müşterinin teknesinde ya da aracında olarak veya herhangi bir eskort aracı kullanarak (tekne ya da araç) veya liman ya da marina güvenliği şeklinde sağlanabilir. müşterinin tercihine göre silahlı ya da silahsız güvenlik ve koruma personelleri temin edilebilir.

Söz konusu hizmet sadece ülke sınırları ile sınırlı değildir. Çeşitli yabancı dillere de hakim olan personellerimiz eşliğinde Yunanistan, İsrail, Mısır, Ürdün, Kıbrıs, Kuzey Afrika ülkeleri gibi ülkelerin yanı sıra talep halinde tüm Avrupa ülkelerinde seyahat güvenliği, VIP koruma ve aile koruma hizmetleri verilebilir.

verilecek hizmetin tam olarak ne içerdiğinin belirlenmesi müşterinin ihtiyaç  ve taleplerine bağlıdır.

Hizmet esnasında görev yapacak personeller genelde iyi derecede yabancı dil bilen eski askeri ya da emniyet personelleri veya özel yakın koruma veya gemi güvenliği almış personellerdir.

Her türlü hizmet talebiniz için info@prosedurgrup.org adresi ile bağlantıya geçebilirsiniz.

IMG-20200325-WA0000_edited.jpg

Sanatçı / VIP Karşılama ve Koruma Hizmetleri

Karşılama

Koruma

dde846_a051f5cf840e4191a5e5468cb3854776_

Yurt Dışı ve Yurt İçi yakın Koruma Eğitimleri

Deniz seyahat Güvenliği

Karayolu Seyahat Güvenliği

bottom of page