top of page
Image by Charles Forerunner

DANIŞMANLIK

PROSEDÜR  Yönetim olarak, tesisinizin yarınlarında  en verimli şekilde yönetilmesi için bugünden danışmanlık hizmetini üstleniyoruz.

Tesis işletmeye açılacağı zaman gerek operasyonel olarak gerek bütçe ile karşılaşılacak problemleri daha bugünden çözmeye yönelik işletmenin danışmanlığını yapıyor ve etkili öneriler geliştiriyoruz. Yönetim planlarının hazırlanmasından , işletme bütçesinin oluşturulmasına kadar operasyonel ve bütçe sürecini bugünden ele alarak danışmanlık hizmetini sağlıyoruz.

Yüksek maliyetlerle oluşturulan tesislerin amacına uygun olarak en verimli şekilde işletilebilmesi adına mimari projelerin incelenmesi, işletme senaryolarının hazırlanması, işletme bütçesinin hazırlanması ve nihayet yönetim planının oluşturulması süreçlerini bir bütün olarak ele alıyoruz.

Tesis yönetiminin ilk aşaması olan danışmanlığı, tesisin yaşayan ve/veya çalışanlarına en uygun ve verimli ortamı en yüksek kalite ve konfor ile vermenin ilk adımı olarak görüyoruz. Tesislerin sorunsuz ve en ekonomik işletilebilmesi için gerekli şartları sağlamaya ve tesisin mevcut değerini artıracak çalışmaları daha ilk günden oluşturmayı hedefliyoruz.

Dolayısıyla PROSEDÜR Yönetim, konfor ve kalite seviyesini yaşatmak için  operasyonel ve bütçe odaklı süreçleri çözmeye yönelik öneriler sunar.

Bize Ulaşın
Teklif-Bilgi Alın

Teşekkür Ederiz

bottom of page